Fiyat: Teklif isteyiniz

Kod: ZT411

Zebra ZT411 Endüstriyel Barkod Yazıcı (203DPI)

 

Ürün Detayları

Zebra ZT411 Endüstriyel Termal Barkod Yazıcı


Yenilikçi RFID Metal Üzeri Etiketleme Çözümü

Daha kalın RFID etiketler gerektiren metal öğeler üzerinde etkili bir okuma aralığı elde etme sorununu ortadan kaldıran Zebra ZT411, metal üzeri daha kalın etiketler yazdırılması ve kodlamasına izin verir.


Sahada Güncellenebilir Teknoloji Özgürlüğü

300 dpi yazdırma kalitesini çalışmalarınızda kullanabilme özgürlüğü tanıyan barkod yazıcı, sahada güncellenebilir teknolojisi ile yazdırma ve kodlama konusunda optimum çözümleri sizlerle buluşturmayı başarır.


Yüksek Kalite Silverline Etiket Yazım ve Kodlama Özgürlüğü

Yenilikçi metal üzeri çözümleri ile yüksek kaliteli Silverline etiketleri yazdırma ve kodlama için optimize edilen yazıcı, en mükemmel yazdırma kalitesi ve arzu edilen doğrulukta kodlama sunar.Kritik Öneme Sahip Kurumsal Varlık Takibinde Kolaylık

Termal barkod yazıcı ile metal üzeri kodlayıcı ve Silverline etiketler, RFID okuyucu ile eşleştirilebilir. Kritik öneme sahip kurumsal varlıkların takibi Zebra ZT411 ile kolayca gerçekleştirilir.


Standart ZT411 İçin Tüm Etiketleri Yazdırabilme Becerisi

1,5 mm’ye varan kalınlıkta Silverline etiketler yazdırmak için optimize edilen Zebra barkod yazıcı, ek olarak ZT411 için uygun olan tüm etiketleri yazdırabilme becerisine sahiptir.


İnceleme ve Ayarlarda Değişiklik Yapmaya İzin Veren Renkli Dokunmatik Ekran

Durum inceleme ve ayarlarda değişiklik yapma tercihini yerine getirmek adına geliştirilen 4,3 inçlik renkli ekran, tam dokunmatik özelliğe sahiptir. Tek dokunuşta arzu ettiğiniz ayarları uygulayabilir ve baskı takibini sürdürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık  16 KG

  • Renk  Gri - Siyah

  • Model  ZT411

  • Baskı Türü : 203 x 203  

  • Boyut: Y32.4 x G26.9 x D49.5 CM

  • Zebra

 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni'ni kabul ediyorum.
SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.