Barkod sistemleri hizmetinde öncü isim: Barkolojik

Barkolojik 2006 yılında 7 kişilik uzman bir ekiple Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak üzere yola çıktı. Geçen 15 senede bu idealini başarıyla gerçekleştiren şirketimiz, günümüzde Ege bölgesinin seçkin barkod sistemleri firmalarının başında gelmektedir. Barkolojikin çeşitli hizmet yelpazesinin temel taşlarını barkod yazıcı ve el terminali satış-onarımı oluşturmaktadır. 

 

Uluslararası arenada OT/VT alanında önce gelen markaların en beğenilen ürünlerini müşteriyle buluşturan Barkolojikin satışa sunduğu ürünler barkod yazıcı ve okuyucu, barkod etiketleri, el terminali ve ribon olarak sıralanabilir. Firmamızın ürün kataloğunu belirlerken uyduğu esasların başında müşteri talebi, yüksek teknoloji ve fiyat/performans paritesi gelmektedir.

 

Ürünlerini satış sunduğumuz markalar Zebra, Epson, Argox, Bixolon, Datamax Oneil, Frimpex, Godex, Honeywell, Intermec, Incanto, Possify, NATO, Toshiba Tec, TSC ve UPMdir. Ürün satımının yanı sıra servis desteği ile de dikkat çeken Barkolojik, müşterinin talebine göre gerek İzmir merkezli, Aydın ve Manisada faaliyet gösteren ofisinde, gerekse de uzaktan, online olarak teknik hizmet vermektedir. Yazıcı onarım alanında öne çıkan teknik servisimiz, Zebra barkod yazıcı servisi, Argox yazıcı servisi, TSC yazıcı servisi ve Honeywell yazıcı servisi olarak farklı yazıcı markalarına yönelik özel hizmet sağlamaktadır.

 

Alanında uzman isimleri müşteriyle buluşturan Barkolojik, alıcı memnuniyetini kurumsal yapısının temel taşlarından biri haline getirmiştir. Firmamız, her tür ihtiyaca yüksek hız ve etkili çözüm olanaklarıyla cevap verir. Hizmet etiğimiz müşteri ile oluşturduğumuz güven bağı ve dürüst iletişim üzerine kuruludur. Profesyonel ekibinin teknik becerisi ile piyasadaki rakipleri arasından sıyrılan Barkolojik, kendisini sürekli güncelleyen yapısı sayesinde sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve sunduğu hizmetlere yansıtmaktadır. 

 

Barkolojikin vizyonu, bir yandan uzman ekibini genişletirken, bir yandan da kaliteli ürün ve hizmetin tek adresi olarak engin birikimini müşterisiyle paylaşmaktır. Barkod yazıcı, barkod okuyucu, ribon ve el terminaline dair her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan firmamız için öncelik, hizmet sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar korunacak müşteri ilişkileri geliştirmektir.

 

Barkod yazıcı onarımı ve barkod yazıcı tamiri hizmetlerini kalite odaklı bir hassasiyetle sunan teknik servisimiz de firmamızın sektörde parladığı alan olarak siz müşterilerimizin taleplerine 7/24 açıktır.

 

Siz de Barkolojik dünyasının seçkin servislerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle sosyal medya kanallarımız ve İzmirde bulunan ofisimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

 

barkod yazıcı, etiket yazıcı, barkod makinesi, argox barkod yazıcı, zebra barkod yazıcı, zebra yazıcı, tsc barkod yazıcı, barkod etiket yazıcı, barkod yazıcı fiyatları, argox yazıcı, barkot yazıcı, termal etiket yazıcı, yapışkanlı barkod yazıcı, barkod basma makinesi, godex barkod yazıcı, barkod yazıcı etiketi, termal barkod yazıcı, argox etiket yazıcı, yapışkanlı etiket yazıcı, argox etiket makinesi, renkli barkod yazıcı, termal yazıcı fiyatları, termal barkod, possify termal yazıcı, zebra gc420t barkod yazıcı, barkot makinasi, toshiba barkod yazıcı, barkod yazdırma, barkod printer, lazer etiket yazıcı, zebra barkod, honeywell barkod yazıcı, gc420t barkod yazıcı, kargo barkod yazıcı, zebra barkod yazıcı fiyatları, possify by425x, xprinter barkod yazıcı, zebra termal yazıcı, zebra yazıcı fiyatları, epson etiket yazıcı, argox barkod yazıcı fiyatları, etiket yazıcı makinesi ,tsc yazıcı, barkot makinası ,zebra gk420d barkod yazıcı, rongta rpp320, kargo etiket yazıcısı, barkod makinesi fiyatları, lazer barkod yaz, barkod yazıcı tavsiye, possify barkod yazıcı, tsc 244 ce, argox etiket, karekod yazıcı, barkod yazıcı boş yazdırıyor, barkod etiket makinesi, barkod makinası etiketi, barkod yazıcı vatan, endüstriyel barkod yazıcı, datamax barkod yazıcı, barkod yazıcı zebra, yazıcılı el terminali, possify by42sud, barkod çıkarma makinası, zm400 barkod yazıcı, tsc ttp244ce, termal transfer yazıcı, ribon yazıcı, possify etiket yazıcı, epson barkod yazıcı, tlp 2844 barkod yazıcı, ribonlu barkod yazıcı, argox müşteri hizmetleri, sato barkod yazıcı, bixolon barkod yazıcı, bixolon termal yazıcı, etiket barkod yazıcı, barkod yazma makinesi, zebra barkod yazıcı boş çıkarıyor, barkod yazıcı ikinci el, yazıcı etiketi ,barkot makinası ikinci el, toshiba yazıcı fiyatları, perkon q800, rulo etiket yazıcı, taşınabilir etiket yazıcı, argox termal yazıcı, argox ribon, etiket yazicisi, bıxolon yazıcı, mobil barkod yazıcı, argox ribon takma, barkod yazıcı makinesi, etiket yazıcı fiyatları, zebra gk420t barkod yazıcı, bluetooth barkod yazıcı, fiş yazıcı fiyatları, mini etiket yazıcı, ikinci el barkod yazıcı